Co wyróżnia Leadersson TM

Misja

Leadersson stara się być wiodącym przedsiębiorstwem high-tech w branży oświetlenia LED.

Zwracamy szczególną uwagę na trendy w rozwoju oświetlenia, takie jak globalna efektywność energetyczna i zielone oświetlenie, sieć i inteligentne urządzenia.

Oferujemy wysokiej jakości oświetlenie i opłacalne rozwiązania dla zupełnie nowych lub odnawianych projektów przemysłowych i komercyjnych.

Dążymy do optymalizacji strumienia świetlnego i zapewnienia przyjaznego dla użytkownika oświetlenia o niezawodnej jakości dla użytkowników końcowych.

projektowanie oświetlenia

Jesteśmy Twoim projektantem światła

Od projektu oświetlenia po instalację. Proponujemy usługę w pełnej formule.

jesteśmy zorientowani na klienta

Zorientowani na klienta

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Wspieramy naszych klientów oszczędnymi rozwiązaniami oświetlenia zgodnie z ich indywidualnymi wymaganiami dla ich specyficznego rynku jak i sposobu wykorzystania. Aby utrzymywać długoterminowe relacje biznesowe, Leadersson świadczy usługi VIP, aby pomóc naszym strategicznym klientom rozwinąć swoje rynki.

Serwis VIP

projektowanie systemów oświetlenia

Design

Pomysły na innowacje napędzają nas do ciągłego rozwoju. Od funkcji oświetlenia po strukturę, od promocji marketingowej po profesjonalną symulację dialux i śledzenie zamówień, zespół Leadersson kładzie nacisk na nasz własny styl, aby się wyróżniać.

Twój projektant oświetlenia

zielone oświetlenie

Zielone oświetlenie

Efektywność energetyczna to trend globalnego rozwoju. Aby przyczynić się do ochrony środowiska, Leadersson obniża zużycie energii i optymalizuje wydajność strumienia świetlnego jako naszą główną misję.

Ochrona środowiska naturalnego

perfekcyjne wykonanie

Perfekcja

Szczegóły są kluczem do sukcesu. W drodze do perfekcji Leadersson koncentruje się na jakości, wymaganiach rynku i doświadczeniu użytkowników. Nasz zespół ds. Badań i rozwoju oraz marketingu zobowiązuje się do opracowania zaawansowanej oprawy oświetleniowej oraz ciągłego sprawdzania i ulepszania.

Profesjonalizm

tworzymy zrównoważoną współpracę

Obopulne korzyści

Staramy się być wiarygodnym i stabilnym partnerem dla Twojej firmy. Połączenie “win-win” jest podstawą zrównoważonej współpracy. Mając wspólne korzyści możemy razem dobywać rynek.

Tworzymy zrównoważoną współpracę

Filozofia Leadersson TM

Przywiązujemy wielką wagę do wymagań klientów i poświęcamy się obsłudze klienta. Poczucie zadowolenia klientów jest naszą motywacją.
Koncentrujemy się na szczegółach, aby dążyć do perfekcji.
Ulepszamy nasze produkty, aby nadążyć za szybkim rozwojem globalnego rynku.
Staramy się poprawiać jakość i wydajność, aby stawić czoła intensywnej konkurencji na całym świecie.
Stawiamy na pracę zespołową, aby poprawić wydajność pracy, aby zrealizować korzyści wynikające ze zbiorowej mądrości, aby być wiodącą firmą w branży.